Monika

"Lubię poruszać w ludziach czułe struny słowami".

Moja historia

Często mówię, że jestem pisarką w drodze do siebie, bo pisanie pomaga mi łapać bliższy kontakt ze sobą, a poza tym ciągle jestem w procesie urzeczywistniania mojej pisarskiej tożsamości, która przez lata była głęboko ukryta w zakamarkach mojego wnętrza.

Po obronie doktoratu na Wydziale Polonistyki UJ postanowiłam iść swoją własną drogą – niekoniecznie wytyczoną przez dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wykształcenie.

Stałam się projektantką rozwojowych doświadczeń i stworzyłam m.in. Roczny Program Rozwojowy dla Mam w oparciu o autorski projekt Domowych Pomieszczeń.

Dom Dobre Miejsce

Mieszkam w Zawoi pod Babią Górą, gdzie założyłam rozwojową agroturystykę Dom Dobre Miejsce. Marzę, by to była ostoja refleksyjności dla wrażliwych dusz, które pragną pielęgnować swoje życie wewnętrzne.

To miejsce, gdzie zabieram swoich gości na osobiste wycieczki w głąb siebie – czasem z przewodnictwem baśni, czasem z zeszytem i długopisem pod pachą…

Stąd wysyłam też refleksyjne „Listy z werandy”, które piszę od serca i w których odsłaniam kawałek swojej duszy. Bardzo cenię sobie tę formę kontaktu z Czytelnikami.

Zobacz, jak jest u nas pięknie!

KAŻDA PORA ROKU I DUCHA MOŻE ZACHWYCAĆ

Pisanie, medytacja, głębokie rozmowy i długie, nieśpieszne spacery to moje ulubione sposoby pielęgnowania wnętrza.

Chcesz, bym poprowadziła Cię na Twojej twórczej ścieżce?

Od czasu do czasu oferuję konsultacje indywidualne i procesy grupowe online, przez które wspieram twórcze dusze w pielęgnowaniu kreatywności. 

Mogę pokazać Ci:

  • jak uczynić z pisania życiodajny rytuał,
  • co zrobić z nadmiarem lub niedoborem pomysłów oraz
  • jak udrożnić kanały autoekspresji…

O wszystkich propozycjach rozwojowych informuje na bieżąco w „Listach pisanych z werandy”.

Shopping Cart